top of page

גילוי נאות

תנאי השימוש

השימוש באתר BriuTerry ובכלל זה בתכנים הכלולים בו ובשירותים השונים הפועלים בו מעיד על הסכמתך לתנאים אלה, ולכן הנך מתבקש לקרוא אותם בקפידה.

 

מידע כללי

אתר BriuTerry הוא אתר תוכן המספק מידע בתחומים שונים. תוכן האתר עלול להשתנות או להיות מוסר בכל רגע נתון בלי התרעה מוקדמת. בעוד שנעשה כל מאמץ כדי לספק מידע מדויק, ייתכן ויחולו שגיאות או אי דיוקים בתוכן. אתר BriuTerry לא יקח אחריות על כך שייתכן והאתר יהיה לא זמין באופן זמני בשל בעיות טכניות.

BriuTerry שומרת על זכותה להתאים ו/או להשעות ו/או להפסיק ו/או לשנות את שירותי האתר או חלק מהם בכל עת, לרבות הרשאות גישה, זמינות של פעילויות ותכנים שונים, שעות פעילות, תוכן, וכן תוכנות ו/או ציוד הנדרשים לצורך גישה לשירותי האתר. אתר BriuTerry לא ישא באחריות לנזקים כלשהם כתוצאה מהאמור.

 

תגובות

בסמכותה של אסתר ריו לפרסם או למחוק תגובות. אם, לדעתה, תגובות מסוימות אינן מתאימות לפרסום הן יימחקו לצמיתות ללא אזהרה מוקדמת. תגובות שמטרתן להעליב בכוונת תחילה את אסתר ריו, כאדם, את הבלוג, BriuTerry,  או צדדים שלישיים, יימחקו גם הם.

 

זכויות יוצרים

אתר BriuTerry ותכניו מוגנים בזכויות היוצרים של אסתר ריו, אלא אם כן צוין אחרת. כל הפצה או העתקה של טקסט או תמונות ללא הסכמה מראש ובכתב אסורה בהחלט.

הנכם רשאים לספק קישור [לינק] לאתר   BriuTerryאו לצטט את האתר כל עוד ניתן קרדיט לאסתר ריו ולאתר . BriuTerry לשם קבלת אישור לשימוש בתמונות או מאמרים מתוך האתר, אנא צרו קשר דרך הכתובת – Briuterry@gmail.com.

תמונות אשר מופיעות באתר ואינן שייכות לאסתר ריו נלקחו מאתרים מורשים בהן השימוש בתמונות הינו חופשי. אסתר ריו איננה טוענת לזכויות יוצרים על תמונות אלה, והן אינן בבעלותה. אם קיימת בעיה של זכויות יוצרים עם תמונות שפורסמו בבלוג הזה, אנא שלח לי הודעה לכתובת הדוא”ל הכתובה לעיל ואסיר אותם בהקדם האפשרי.

מדיניות פרטיות

BriuTerry לוקחת ברצינות את פרטיותך.

״מדיניות פרטיות” מתארת איזה מידע נאסף, ואת אופן השימוש בו, כאשר אתה מבקר באתר.

מידע אישי

המידע האישי היחיד שאנו אוספים הוא מה שאתה מספק לנו. כשאתה משאיר תגובה, או יוצר איתנו קשר דרך המייל, אתה יכול לבחור לתת לנו מידע המאפשר זיהוי אישי כגון שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מיקום גיאוגרפי או מידע אחר אשר יכול לשמש כדי לאתר אותך או ליצור עמך קשר.

מידע לא אישי

רשת האחסון של אתר BriuTerry, רשת הפרסום שלנו, מפרסמים, וחברות שותפות ( “Affiliates“) עשויות לאסוף מידע שאינו אישי, כגון כתובת ה- IP שלך, סוג הדפדפן שבו אתה משתמש, האתר המפנה, מערכת ההפעלה שבה אתה משתמש, ספק האינטרנט שלך, את מונחי החיפוש בהם אתה משתמש באתר שלנו, דפי אינטרנט ספציפיים שבהם אתה מבקר באתר שלנו ואת משך הביקורים שלך.

שימוש במידע

השותפים שלנו עשויים להשתמש במידע לא-אישי כדי לעזור לנתח את התנועה באתר, להבין את צורכי הלקוח ומגמות ולבצע פעילויות קידום מכירות ממוקדות. הם עשויים להשתמש במידע שאינו אישי בזכות עצמו או לצבור אותו עם מידע שקיבלו ממקורות אחרים כדי לייצר דוחות מחקר נתונים ומידע נוסף, והם עשויים לחלוק מידע זה עם צדדים שלישיים.

קישורים לאתרים אחרים

אנו עשויים לספק קישורים לאתרים אחרים מעת לעת. אנחנו לא אחראים על התוכן או על השימוש במידע בכל אחד מהאתרים האלה, ועליך לבדוק את מדיניות הפרטיות של כל אתר באופן אינדווידואלי.

כתב ויתור

תוכניות שותפים [ “affiliates”]

חלק מהקישורים המפורסמים באתר זה, בעמוד הפייסבוק  BriuTerryבחשבון האינסטגרם BriuTerry  ובחשבון הפינטרסט BriuTerry עשויים להיות קישורים של שותפים, כלומר האתר יזוכה בעמלה אם תבצע רכישה דרך הקישור.

המחיר שתשלם יהיה זהה בין אם תשתמש בקישור השותפים ובין אם תכנס ישירות לאתר האינטרנט של הספק באמצעות קישור הלא-שותפים. לעיתים יסופקו קופונים ספציפיים לגולשי אתר  BriuTerry באמצעות תוכנויות השותפים הללו. זוהי הבחירה שלך אם לרכוש דרך הקישורים הללו.

באתר  BriuTerry  מפורסמים אך ורק מוצרים שמתאימים לאופי האתר [תזונה נבונה, כושר ואורח חיים בריא] ועל כן לרוב מדובר במוצרים שלאסתר ריו חוות דעת חיובית עליהן [במידה וקיימים גם אספקטים שליליים למוצר, גם הם יכתבו בגוף הכתבה].

כל חוות הדעת שנכתבו באתר  BriuTerry  הן אך ורק של אסתר ריו והן אינן מוטות בשום אופן על ידי החברות שמספקות את המוצרים או השירותים לסקירה.

 

שינויים בהסכם

אנו עשויים לתקן או לשנות את מדיניות הפרטיות הזו מעת לעת. אנא הקפידו לבדוק אותה מעת לעת.

המשך השימוש באתר לאחר כל שינוי במדיניות פרטיות זו משמעותה תהא שהנך מסכים לשינוי שנעשה באתר.

עודכן לאחרונה בתאריך: 28/01/19

 

יצירת קשר

אם יש לך שאלות בנוגע למדיניות פרטיות זו, אנא פנה אלינו.

 

נכתב בלשון זכר אך פונה לשני המינים.

אסתר_ריו_אלדד_חתימה-removebg-preview_edited.png
bottom of page